www.zainstalujsie.pl w wersji responsywnej

Kto otworzy tę walizkę? Nowa realizacja dla TOM GmbH & Co. KG!

14wrz 2014

Profesjonaliści po raz kolejny zaufali profesjonalistom. Takie tandemy wyjątkowo nam pasują.

Tym razem w gronie naszych zadowolonych Klientów z przyjemnością witamy firmę TOM GmbH & Co. KG z Kressbronn nad Bodensee. Firma produkuje kufry i skrzynie transportowe, kufry wodoodporne, walizki promocyjne i okolicznościowe opakowania. Wszystko, co tylko jest potrzebne do bezpiecznego transportu cennych materiałów.

Klient zlecił  nam produkcję przejrzystej, nowoczesnej i użytecznej strony www.
Efekt naszych prac można już zobaczyć pod adresem www.tomcase.de.

Stworzenie projektu graficznego strony było sporym wyzwaniem, bo Klientowi zależało na maksymalnej prostocie kojarzącej się z profesjonalizmem. Na pierwszym planie miały znaleźć się produkty TOM GmbH.

Stronę wykonaliśmy w oparciu o nasz ulubiony system CMS - TYPO3, który jako jedni z nielicznych w naszym kraju potrafimy dopasować do potrzeb konkretnej witryny. Strona jest responsywna, sprawnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych i zupełnie inaczej prezentuje się na desktopie. W efekcie nasz Klient nie zostanie w tyle w obliczu dużych zmian zachodzących w e-handlu. Przypominamy, że lawinowo rośnie internetowa sprzedaż za pośrednictwem smartfonów i tabletów.

Zleceniodawca jest zadowolony z otrzymanego serwisu. Właśnie przyjęliśmy zlecenie na działania SEO dla strony www.tomcase.de, szykujemy się także do tworzenia sklepu internetowego firmy i budowy osobnej strony dla innej linii produktów TOM GmbH.

Nasze najnowsze dzieło, póki co, jest dostępne w języku niemieckim, ale wkrótce zaczną działać inne wersje językowe, w tym polska.

Zobacz w naszych realizacjach www.tomcase.de

Zobacz online www.tomcase.de

do góry