Gorąco zapraszamy na nową odsłonę niezywkle uroczego miejsca

Wszystko płynie. Ziemia wykonała kolejny obrót. Wiosna.

25mar 2014

Wzięliśmy głęboki oddech, przewietrzyliśmy głowy i pulpity komputerów. Od razu chce się pracować.

Pełni sił wróciliśmy do modernizacji serwisu internetowego wieloletniego Klienta. Zaufał nam, a my chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego partnera. Pomóc mu w sprzedaży w najważniejszej części roku. Tak powstała zupełnie nowa odsłona strony www.kws-zboza.pl.

Nasz Klient rozwija swoją ofertę, wyróżnia się na rynku i konkuruje jakością. Stawia na najlepsze rozwiązania w dziedzinie stron internetowych. I znajduje je u nas.

Witryna powstała w oparciu o system CMS TYPO3. Znamy się na nim i jako jedni z nielicznych potrafimy go wdrożyć i dopasować do potrzeb konkretnej strony www. Co dzięki temu zyskał nasz Klient?

·         Nowe możliwości dotarcia do swoich odbiorców – strona jest teraz w pełni dostosowana do wymagań urządzeń mobilnych. Jest szybko, intuicyjnie, nowocześnie;

·         Precyzję w zarządzaniu swoją witryną – Klient może dowolnie aktualizować zawartość i zmieniać strukturę strony;

·         Przejrzystość strony głównej – połączyliśmy praktyczny minimalizm z nawiązaniem do tradycji – stąd złote łany na sliderze. Nasz Klient w otwarty sposób zaprasza teraz  do przeczytania treści, znalezienia regionu dystrybucji swoich produktów, zagłębienia się w serwis. Zyskuje nowych partnerów.

Jak myślicie? Wiosna dobrze działa na naszą kreatywność? Oceńcie sami.

Zobacz w naszych realizacjach www.kws-zboza.pl

Zobacz online www.kws-zboza.pl

do góry