CMS TYPO3

W dzisiejszych czasach trudno byłoby wyobraźić sobie witrynę, która nie umożliwiałaby jej właścicelowi na zarządzanie jej zawartością. Dlatego, też nasze projekty opieramy na elastycznym systemie - CMS TYPO3, który powstał z myślą o tworzeniu i zarządzaniu treścią strony. TYPO3 to system łatwo rozszerzalny, gwarantujący jego użytkownikom zestaw gotowych do użycia interfejsów, funkcji i modułów. W środowisku interentowym uznaje się go za prosty, intuicyjny i łatwo konfigurowalny system. Postaw na TYPO3 i zostań redaktorem własnego serwisu www.

Wystarczy jedynie krótkie szkolenie, aby Klient mógł samodzielnie dokonać zmian struktury swojej strony, m.in. takich, jak: dodawanie, edytowanie, ukrywanie, czy usuwanie poszczególnych gałęzi strony oraz jej treści. TYPO3 podzielony jest na dwie logiczne części: frontend i backend. Z poziomu backendu użytkownik zarządza treścią strony, która pokazywana jest w frontendzie, czyli  na witrynie internetowej.

Jest, to w pełni profesjonalny system z którego korzysta wiele popularnych portali, takich jak: New York Times, UNESCO, NASA, Logitech, DHL, Philips, Samsung, Volkswagen, Konica-Minolta, KFC, Castorama, Johnson&Johnson, Claudia.  Nie bez przyczyny znalazł się on na liście TOP 100 IT eContent, zdobył nagrodę lidera w kategorii Społeczność  oraz dwie nagrody pretendenta w kategoriach Środowisko Deweloperskie i Nastawienie Na Rozwój Przez Firmy Trzecie.

do góry